Ikon

Ikon
Ikon
Ikon
Ikon

Klubbat för:

1 100 SEK

1 000 SEK

IKON, Ryssland, samtida, Johannes döparen, bemålad samt förgylld på pannå, patinerad, ca 34,5x29 cm

Krackelyr

851242

2020-12-13