Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

4 400 SEK

2 000 SEK

BYRÅ, Louis XV-stil, 1900-tal, 5 lådig, beslag i mässing, delvis rotfaner, höjd ca 97, 45x36 cm

Nyckel saknas, ytskador

851243

2020-12-08