4 400 SEK
2 000 SEK
BYRÅ, Louis XV-stil, 1900-tal, 5 lådig, beslag i mässing, delvis rotfaner, höjd ca 97, 45x36 cm
Nyckel saknas, ytskador
851243
2020-12-08