Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MÄRKLIN TÅGSET, spår Ho, 1950-tal, RSM82914 i originalkartong, betående av: ellok RSM800. personvagnar 3291, personvagn330/1, godsvagn 3294, skenor
Bruksslitage, märken och repor
851253
2020-12-19
Gör en kostnadsfri värdering här