Märklin tågset spår Ho

Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MÄRKLIN TÅGSET, spår Ho, 1950-tal, RSM82914 i originalkartong, betående av: ellok RSM800. personvagnar 3291, personvagn330/1, godsvagn 3294, skenor

Bruksslitage, märken och repor

851253

2020-12-19