Märklin tåganläggning
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MÄRKLIN TÅGANLÄGGNING, spår Ho, ca 1950-80, lok, vagnar, skenor mm, äldre byggnader mm i trä och plåt , flertal originalförpackningar
Skador och slitage, delar kan saknas , funktioner ej testade
851261
2020-12-19