Edlef ter Haar Romeny oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

EDLEF TER HAAR ROMENY (Nederländerna, 1926-2017): "Le Cri (Skriket)", signerad och daterad Romeny -64, olja på duk, ca 70x70 cm

851268

2020-12-08