John Ivar Berg oljemålning

John Ivar Berg oljemålning
John Ivar Berg oljemålning
John Ivar Berg oljemålning
John Ivar Berg oljemålning
John Ivar Berg oljemålning
John Ivar Berg oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHN IVAR BERG (1916-2003): "Fjällsjöns färgspel", monogramsignerad och daterad 66, olja på duk, ca 66x84 cm

851271

2020-12-08