Soffbord art deco

Soffbord art deco
Soffbord art deco
Soffbord art deco
Soffbord art deco
Soffbord art deco
Soffbord art deco
Soffbord art deco
Soffbord art deco

Klubbat för:

4 400 SEK

2 000 SEK

SOFFBORD, 1920-tal, art deco, fanérat i flertalet träslag, undertill med lådor, höjd ca 57, 60x60 cm

Bruksslitage

851272

2020-12-13