Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ILKKA PÄRNI (född 1959): (2) Kompositioner, signerade och daterade Illka Pärni -08, HC 4/29, serigrafi, bladmått vardera ca 32x30 cm
Smärre märken
851276
2020-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här