Ilkka Pärni serigrafier

Ilkka Pärni serigrafier
Ilkka Pärni serigrafier

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ILKKA PÄRNI (född 1959): (2) Kompositioner, signerade och daterade Illka Pärni -08, HC 4/29, serigrafi, bladmått vardera ca 32x30 cm

Smärre märken

851276

2020-12-08