Lomonosov Cobalt Net

Lomonosov Cobalt Net
Lomonosov Cobalt Net
Lomonosov Cobalt Net
Lomonosov Cobalt Net
Lomonosov Cobalt Net
Lomonosov Cobalt Net
Lomonosov Cobalt Net
Lomonosov Cobalt Net
Lomonosov Cobalt Net
Lomonosov Cobalt Net
Lomonosov Cobalt Net
Lomonosov Cobalt Net
Lomonosov Cobalt Net
Lomonosov Cobalt Net

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LOMONOSOV, "Cobalt Net", kaffeservis, bestående av 12 kaffekoppar med fat, 12 assietter, porslin, Ryssland, 1900-talets andra hälft, stämplade "made in USSR" samt med tillverkare, bestående av: kaffekanna, gräddkanna, sockerskål, 5 kaffekoppar med fat samt 6 assietter, kaffekannans höjd ca 20 cm

En kopp med mindre nagg

851278

2020-12-08