Cartier "Love Bracelet" 18 k guld

Cartier
Cartier
Cartier
Cartier
Cartier
Cartier
Cartier
Cartier
Cartier
Cartier
Cartier
Cartier
Cartier
Cartier
Cartier
Cartier
Cartier
Cartier
Cartier
Cartier
Cartier
Cartier

Såld för:

42 000 SEK

Utropspris

45 000 SEK

CARTIER, "Love Bracelet", armring, 18 k guld, stämplad 17 CAS2490, innerdiameter 5,5 cm, vikt 32,5 g, skruvmejsel, originalask samt kartong medföljer

Smärre repor vid skruvar

851301

2020-12-08