Klubbat för:
42 000 SEK
45 000 SEK
CARTIER, "Love Bracelet", armring, 18 k guld, stämplad 17 CAS2490, innerdiameter 5,5 cm, vikt 32,5 g, skruvmejsel, originalask samt kartong medföljer
Smärre repor vid skruvar
851301
2020-12-08