Ulf Larsson blandteknik

Ulf Larsson blandteknik
Ulf Larsson blandteknik

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

ULF LARSSON: (2) "Grodprinsen" samt Skogsprinsen", färglitografier, signerade Ulf Larsson, numrerade 90/260, färglitografier, 32x30 cm

Ej examinerade ur ramar

851307

2020-12-13