Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSUR, 1800-talets slut, rokokostil, fodral i rosafärgat porslin samt bronserad dekor, verk märkt S Marti (Frankrike), höjd ca 40 cm, pendel och nyckel finns
Mindre nagg
851369
2020-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här