Klubbat för:
500 SEK
1 500 SEK
SVEN X:ET ERIXON (1899-1970): Sydländsk by, färglitografi, signerad och numrerad 6/360, bildstorlek 35 x 48 cm.
Något gulnad, ej examinerad ur ram.
851374
2020-12-18