Byrå Sverige 1930-tal

Byrå Sverige 1930-tal
Byrå Sverige 1930-tal
Byrå Sverige 1930-tal
Byrå Sverige 1930-tal
Byrå Sverige 1930-tal
Byrå Sverige 1930-tal
Byrå Sverige 1930-tal
Byrå Sverige 1930-tal
Byrå Sverige 1930-tal
Byrå Sverige 1930-tal
Byrå Sverige 1930-tal
Byrå Sverige 1930-tal
Byrå Sverige 1930-tal
Byrå Sverige 1930-tal

Såld för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BYRÅ , Sverige 1930-tal, funkis, björk, tre lådor med handtag av vitmetall, höjd 67, 105 x 45 cm

smärre slitage

851380

2021-02-28