Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SOFFBORD, troligen Sverige 1950-tal, underrede av betsad bok, skiva av jakaranda med inläggningar i tenn med geometrisk dekor, höjd 55, 108 x 53 cm

obetydligt slitage

851382

2021-02-28