Hertha Hilfon skulptur

Hertha Hilfon skulptur
Hertha Hilfon skulptur
Hertha Hilfon skulptur
Hertha Hilfon skulptur
Hertha Hilfon skulptur
Hertha Hilfon skulptur
Hertha Hilfon skulptur
Hertha Hilfon skulptur
Hertha Hilfon skulptur
Hertha Hilfon skulptur
Hertha Hilfon skulptur
Hertha Hilfon skulptur

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HERTHA HILFON (1921-2013): abstrakt skulptur, stengods, delvis glaserat, på sockel av plexiglas, signerad Hilfon samt daterad -61, höjd ca 20, 35x20 cm

3 mindre spjut med skador, har lossnat från sockeln

851384

2020-12-13