Tage Poulsen dagbädd Danmark
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TAGE POULSEN, dagbädd, Danmark 1960-tal, stomme av ek, lösa dynor klädda med grönfärgad mocka, remmar av naturfärgat läder, höjd 91, längd 182, bredd 66 cm, bordet höjd 40, 80 x 137 cm
smärre slitage
851387
2020-12-12