Karl Erik Billeström oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARL ERIK BILLESTRÖM (1920-2007): porträtt av man, olja på pannå signerad Billeström, ca 50x62 cm

851391

2020-12-14