Tallrikar Kina kompaniporslin

Tallrikar Kina kompaniporslin
Tallrikar Kina kompaniporslin
Tallrikar Kina kompaniporslin
Tallrikar Kina kompaniporslin
Tallrikar Kina kompaniporslin
Tallrikar Kina kompaniporslin
Tallrikar Kina kompaniporslin
Tallrikar Kina kompaniporslin
Tallrikar Kina kompaniporslin
Tallrikar Kina kompaniporslin

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TALLRIKAR, 1 par, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), famille rose, kompaniporslin, konturerat brätte, diameter ca 23 cm

Slitage, nagg

851395

2020-12-10