Lars Lindberg färglitografi

Lars Lindberg färglitografi
Lars Lindberg färglitografi

Klubbat för:

400 SEK

1 000 SEK

LARS LINDEBERG (född 1925), "Sol över Öland", signerad Lindeberg, färglitografi, 97/250, 70x51 cm

Ej examinerad ur ram

851398

2020-12-14