Spegel/väggfält 17/1800-tal

Spegel/väggfält 17/1800-tal
Spegel/väggfält 17/1800-tal
Spegel/väggfält 17/1800-tal
Spegel/väggfält 17/1800-tal
Spegel/väggfält 17/1800-tal
Spegel/väggfält 17/1800-tal
Spegel/väggfält 17/1800-tal
Spegel/väggfält 17/1800-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SPEGEL/VÄGGFÄLT, stomme i förgyllt trä med skuren dekor, mellaneuropa (inköpt i Schweiz), 17/1800-tal, ca 77 x 62 cm

Bruksslitage, senare skadat spegelglas, troligen nerkortad

851400

2020-12-25