Skrivbyrå mahogny 1800-tal

Skrivbyrå mahogny 1800-tal
Skrivbyrå mahogny 1800-tal
Skrivbyrå mahogny 1800-tal
Skrivbyrå mahogny 1800-tal
Skrivbyrå mahogny 1800-tal
Skrivbyrå mahogny 1800-tal
Skrivbyrå mahogny 1800-tal
Skrivbyrå mahogny 1800-tal
Skrivbyrå mahogny 1800-tal
Skrivbyrå mahogny 1800-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKRIVBYRÅ, mahogny, delvis fanérad, 1800-tal, med utdragbar skrivskiva, draghandtag, 4 lådor, höjd 79, 77x48 cm

Sprickor, avskav, bruksslitage, nyckel saknas

851415

2020-12-09