Gert Marcus akvarell

Gert Marcus akvarell
Gert Marcus akvarell
Gert Marcus akvarell
Gert Marcus akvarell
Gert Marcus akvarell
Gert Marcus akvarell

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GERT MARCUS (1914-2008): Cirkel, kol, pastell, signerad GM -61 19 x 19 cm

Proveniens: Familjen Marcus

851426

2020-12-19