Skänkskåp gustaviansk stil
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÄNKSKÅP, gustaviansk stil, omkring 1900-tal, gråmålad, beslag med överdelar i form av rosettgirlander, kannelerade sidor, skåpdel med en bakomliggande hylla, höjd 108, 106x46 cm, nyckel medföljer
Färgavskav, bruksslitage
851431
2020-12-09