Gert Marcus, oljemålning
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GERT MARCUS (1914-2008): Kompositioner 2 st, kol, blyerts, pastell, signerade GM -57, respektive 63 och 15x20, 11,5x9,5 cm.
Proveniens: Fam. Marcus.
En teckning med skador, liten pappersreva.
851432
2020-12-19