Gert Marcus, oljemålning

Gert Marcus, oljemålning
Gert Marcus, oljemålning
Gert Marcus, oljemålning
Gert Marcus, oljemålning
Gert Marcus, oljemålning
Gert Marcus, oljemålning
Gert Marcus, oljemålning
Gert Marcus, oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GERT MARCUS (1914-2008): Kompositioner 2 st, kol, blyerts, pastell, signerade GM -57, respektive 63 och 15x20, 11,5x9,5 cm.

Proveniens: Fam. Marcus.

En teckning med skador, liten pappersreva.

851432

2020-12-19