Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GERT MARCUS (1914-2008): Konkret komposition I, signerad GM, 1950-tal, 49x42 cm.
Proveniens: Fam. Marcus.
851437
2020-12-19
Gör en kostnadsfri värdering här