Gert Marcus, oljemålning

Gert Marcus, oljemålning
Gert Marcus, oljemålning
Gert Marcus, oljemålning
Gert Marcus, oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GERT MARCUS (1914-2008): Konkret komposition I, signerad GM, 1950-tal, 49x42 cm.

Proveniens: Fam. Marcus.

851437

2020-12-19