Malin Ångström

Malin Ångström
Malin Ångström
Malin Ångström
Malin Ångström
Malin Ångström
Malin Ångström

Klubbat för:

400 SEK

2 000 SEK

MALIN ÅNGSTRÖM, tuftad matta i ull, signerad MÅ, formgiven för Axeco, ca 140x200 cm

Slitage

851440

2020-12-09