Gert Marcus akvarell

Gert Marcus akvarell
Gert Marcus akvarell
Gert Marcus akvarell
Gert Marcus akvarell

Klubbat för:

2 000 SEK

2 000 SEK

GERT MARCUS (1914-2008): Konkret komposition II, akvarell, signerad GM, utförd på 1950-talet, 49x42 cm

851443

2020-12-19