Barovier & Toso Murano tillskriven

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

BAROVIER & TOSO, Murano, tillskriven, 1900-talets mitt, skål i glas med underfång och bubblor, diameter 15, höjd 7 cm

Enstaka mindre repor

851463

2020-12-18