Fickur 18 k guld
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 500 SEK
FICKUR, 18 k guld, 1900-talets första hälft, stämlat B&H samt kvinna i profil, möjligen Orion, manuell, boettnr 148276, ca 32 mm, total vikt ca 28 g
Fungerar vid inskrivningstillfället, smärre slitage
851475
2020-12-14