Fickur 18 k guld

Fickur 18 k guld
Fickur 18 k guld
Fickur 18 k guld
Fickur 18 k guld
Fickur 18 k guld
Fickur 18 k guld
Fickur 18 k guld
Fickur 18 k guld

Klubbat för:

2 800 SEK

3 500 SEK

FICKUR, 18 k guld, 1900-talets första hälft, stämlat B&H samt kvinna i profil, möjligen Orion, manuell, boettnr 148276, ca 32 mm, total vikt ca 28 g

Fungerar vid inskrivningstillfället, smärre slitage

851475

2020-12-14