Klubbat för:
850 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
BENGT ORUP (1919-1996): Rött mot svart, signerad och daterad Orup 86, ea, gärglitografi, bildmått ca 21,5x15 cm
Zustandsbeschreibung
851482
2020-12-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner