Bengt Orup

Bengt Orup
Bengt Orup

Klubbat för:

850 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

BENGT ORUP (1919-1996): Rött mot svart, signerad och daterad Orup 86, ea, gärglitografi, bildmått ca 21,5x15 cm

Zustandsbeschreibung

851482

2020-12-09