VAs

VAs
VAs
VAs
VAs
VAs
VAs
VAs
VAs

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VAS, Fukagawa, Arita, Japan, 1900-tal, porslin, höjd ca 28 cm

Slitage

851492

2020-12-14