Matbord 10 stolar
Klubbat för:
6 800 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
MATBORD, STOLAR, 10 st., gustaviansk stil, 1900-talets första del, vitmålat, kannelyrer, fleuroner, 3 iläggsskivor, stolarnas sitthöjd 45 cm, bordets höjd ca 73 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, en iläggsskiva med skada
851506
Päivämäärä:
2020-12-09