Matbord 10 stolar

Matbord 10 stolar
Matbord 10 stolar
Matbord 10 stolar
Matbord 10 stolar
Matbord 10 stolar
Matbord 10 stolar
Matbord 10 stolar
Matbord 10 stolar
Matbord 10 stolar
Matbord 10 stolar
Matbord 10 stolar
Matbord 10 stolar

Klubbat för:

6 800 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

MATBORD, STOLAR, 10 st., gustaviansk stil, 1900-talets första del, vitmålat, kannelyrer, fleuroner, 3 iläggsskivor, stolarnas sitthöjd 45 cm, bordets höjd ca 73 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage, en iläggsskiva med skada

851506

Päivämäärä:

2020-12-09