Blombord 50-tal

Blombord 50-tal
Blombord 50-tal
Blombord 50-tal
Blombord 50-tal
Blombord 50-tal
Blombord 50-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BLOMBORD, 1950-tal, svartlackerad metall, sarg i teak och bok, insatts av zinkplåt, höjd ca 63, bredd ca 88 cm

Bruksslitage, märken

851515

2020-12-14