Gert Markus seriegrafi
Klubbat för:
1 800 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
GERT MARCUS (1914-2008): Losanges, svit på 5 st serigrafier, signerade och numrerade 19/50, bladmått ca bildmått 38x27 cm
Kuntoraportti
851533
Päivämäärä:
2020-12-19