Gert Markus seriegrafi

Gert Markus seriegrafi
Gert Markus seriegrafi
Gert Markus seriegrafi
Gert Markus seriegrafi
Gert Markus seriegrafi
Gert Markus seriegrafi
Gert Markus seriegrafi
Gert Markus seriegrafi
Gert Markus seriegrafi
Gert Markus seriegrafi

Klubbat för:

1 800 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

GERT MARCUS (1914-2008): Losanges, svit på 5 st serigrafier, signerade och numrerade 19/50, bladmått ca bildmått 38x27 cm

Kuntoraportti

851533

Päivämäärä:

2020-12-19