Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKÅL, Kina, 1900-tal, figural dekor och med tecken, höjd ca 11, största diameter 23,5 cm
Ingår i temaauktionen En samling med Orientalika
Slitage inuti
851541
2020-12-12
Gör en kostnadsfri värdering här