Skål

Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKÅL, Kina, 1900-tal, figural dekor och med tecken, höjd ca 11, största diameter 23,5 cm

Ingår i temaauktionen En samling med Orientalika

Slitage inuti

851541

2020-12-12