Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FÄLLBORD, 1800-tal, svärtad tredelad pelarfot, skiva fanérad i masurbjörk, märkt Jac Siölin, höjd ca 78, diameter 87 cm
Ytskador, senare bemålad fot
851551
2020-12-11
Gör en kostnadsfri värdering här