Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NILS-FOLKE KNAFVE (1905-1996): "Strand", olja på duk, uppfodrad på pannå, signerad, bildmått 30x37 cm
Nålhål i hörn, i övrigt fint skick
851565
2020-12-18
Gör en kostnadsfri värdering här