Nils-Folke Knafve

Nils-Folke Knafve
Nils-Folke Knafve
Nils-Folke Knafve
Nils-Folke Knafve

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILS-FOLKE KNAFVE (1905-1996): "Strand", olja på duk, uppfodrad på pannå, signerad, bildmått 30x37 cm

Nålhål i hörn, i övrigt fint skick

851565

2020-12-18