Tillbaka till katalog
Ole Mathiesen herrarmbandsur
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Beskrivning
OLE MATHIESEN, armbandsur, Classic 1962, 1970/80-tal, stål, manuell, plexiglas, boettnr. 7001, 11000, cal Peseux 7001, diameter 33 mm
Konditionsrapport
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
Auktionsnummer:
851569
Datum:
2020-12-19