Tillbaka till katalog

Ole Mathiesen herrarmbandsur

Ole Mathiesen herrarmbandsur
Ole Mathiesen herrarmbandsur
Ole Mathiesen herrarmbandsur
Ole Mathiesen herrarmbandsur
Ole Mathiesen herrarmbandsur
Ole Mathiesen herrarmbandsur
Ole Mathiesen herrarmbandsur
Ole Mathiesen herrarmbandsur

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

Beskrivning

OLE MATHIESEN, armbandsur, Classic 1962, 1970/80-tal, stål, manuell, plexiglas, boettnr. 7001, 11000, cal Peseux 7001, diameter 33 mm

Konditionsrapport

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

Auktionsnummer:

851569

Datum:

2020-12-19