Vitrinskåp
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VITRINSKÅP, England, 1800-talets slut, med två upphöjda delar på sidorna, 2 fasta hyllplan, fanér i mahogny, med belysning, nyckel finns, höjd ca 182 samt 120x40 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, smärre fanérskador, bakbenen något korta vilket ger ostadighet, funktionen på belsyningen garanteras ej
851580
2020-12-19