Klubbat för:
1 000 SEK
1 500 SEK
CARAN D´ACHE, Leman Fountain Pen, fodral i ebony black lacquer, förgyllda detaljer, nib i 18K storlek medium
Fint skick. Obetydligt slitage. SAV garanterar ej funktionen.
851582
2020-12-13