Vitrinskåp

Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VITRINSKÅP, 1900-talets andra hälft, Louis XV-stil, fanérat i mahogny, dekor av intarsia, beslag i mässing, höjd ca 145, 62x35 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Brukslitage

851618

2020-12-11