Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ, 1900-talets andra hälft, inköpt på Nordiska Kompaniet, vitlackerad, beslag i mässing, höjd ca 70, 107x46 cm
Brukslitage, smärre ytskador
851621
2020-12-11
Gör en kostnadsfri värdering här