Byrå NK

Byrå NK
Byrå NK
Byrå NK
Byrå NK
Byrå NK
Byrå NK
Byrå NK
Byrå NK
Byrå NK
Byrå NK
Byrå NK
Byrå NK

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ, 1900-talets andra hälft, inköpt på Nordiska Kompaniet, vitlackerad, beslag i mässing, höjd ca 70, 107x46 cm

Brukslitage, smärre ytskador

851621

2020-12-11